X-GRIP KING KONG (MEDIUM) 140/80-18

Kód: XG-2878-001
Neohodnoceno
2 470 Kč –0 %
[XG 2878 001] X GRIP Tyre KING KONG 140 80 18 (MEDIUM)
2 470 Kč –0 % 2 460 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2025
Možnosti doručení
  • kontrola, trakce a stabilita
  • dlouhá trvanlivost

Detailní informace

Detailní popis produktu

X-GRIP Tyre KING KONG 140/80-18 M/C 70M M+S

King Kong Medium-Absolutní král

Není to skutečné zvíře, ale rozhodně zvíře. S médiem King Kong 140/80-18 poskytuje X-Grip čistou prvotní sílu na zadní kolo. Inspirován nejsilnějším ze všech goril ztělesňuje surovou sílu, monstrózní přilnavost a naprostou nemilosrdnost, když se stezka změní na vašeho nepřítele.

Vytvoří se pro extrémní výkon a přináší to, co ostatní slibují pouze: kontrola, trakce a stabilita. Ideální pro extrémní enduro, tvrdé enduro, cross-country a klasické enduro závody.

Ultra agresivní design bloku s výrazným rozložením V-knobů slzy kořenovými koberci, skalními zahradami a bahenními jámy, jako je snídaně na banánech. Struktura otevřeného běhounu neúnavně zamkne do volného terénu a téměř se čistí, dokonce i při nízkých rychlostech. Geometrie běhounu zajišťuje, že knoflíky se kousí do všeho, co se nedostane dostatečně rychle.

Ať už se jedná o Erzberg, Romaniacs nebo vaše osobní peklo projíždějící lesy, X-Grip King Kong médium je postaveno tak, aby dobylo.


Král Kong Medium-všestranný gigant All-Terrain

Médium krále Konga je vyrobeno pro jezdce, kteří požadují dlouhodobý výkon. Díky své středně tvrdé gumové sloučenině mísí sebevědomé přilnavost s robustní odolností, ideální pro dlouhé body, klasické enduros a rychlé běžecké fáze, zejména na suché nebo tvrdší zemi.

Jeho pevnější jatečně upravená těla přináší znatelně větší stabilitu při vysokých rychlostech, lepší odpor vpichu a delší životnost bez obětování kontroly. Skutečný všestranný s kousnutím. Ne příliš měkké, ne příliš tvrdé - v pořádku. Přesně to, jak by to mělo být.

Ideální pro tréninkové dny, na dálkové závody nebo klasické vícedenní enduros, kde je trvanlivost stejně kritická jako přilnavost.
Médium krále Konga svítí na tvrdém i měkkém terénu, zůstává složena při vysokých rychlostech a poskytuje vynikající boční přilnavost.

Pro ty, kteří chtějí kontrolu, počet najetých kilometrů a výkon v jedné pneumatice bez kompromisu.

Nejlepší spárované s X-Grip Mousse: EH-2 (standardní tvrdost) nebo EH-3 (tvrdá) pro maximální trvanlivost.

Jste připraveni roztrhnout? Král Kong médium čeká.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pneu zadní 18"
EAN: 9120126107764
Rychlý filtr: Pneu zadní
Běhoun: KING KONG
Tvrdost: Medium
Šířka: 140
Profil: 80
Průměr: 18
Rozměr pneu: 140/80-18

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Logo společnosti BADX GmbH | X-GRIP

Rakouská firma motocyklových nadšenců zaměřujících se doplňky pro off-road segment. Nabízí ucelenou nabídku pneumatik, duší a pěnových mousse vložek ale také spoustu vylepšených motocyklových dílů jako např. výfuky, chladiče, páčky, opravné sady, chrániče, fólie, potahy.

Výrobní společnost : BADX GmbH | X-GRIP
Adresa : Jöß-Gewerbegebiet 209, 8403 Lang, Rakousko
E-mail : info@x-grip.at